Të mos e çosh mundin dhe djersën dëm! Historia motivuese e një biznesmeni dhe...

Një herë jetonte një biznesmen, i cili kishte një djalë dembel, të cilit i pëlqenin vetëm dëfrimet. Biznesmeni donte që i biri të ishte punëtor...

“Erdhëm duarbosh në këtë botë dhe… ashtu do ikim!”/ Fabula e Mbretit dhe 8...

Nuk është çdo i pasur i lumtur dhe as çdo i varfër nuk është i vuajtur. Në fakt, lumturia e vërtetë i ka rrënjët tek...

Qëndro me ne

49,664FansaPëlqeje
2,755NdjekësitNdjek
317AbonentëAbonohu

Më të lexuarat