17 Aktorë të Famshëm Përpara se të Fitonin Famën, Paratë dhe Fansat

Sot, axhenda e yjeve kryesorë të Hollivudit është planifikuar për vite përpara, dhe regjisorët më të mirë në botë ëndërrojnë t'i marrin ato në...

13 Ide Origjinale Për Një Kopësht që të Kënaq Syrin

Ne do të ndajmë me ju disa ide interesante se si të dekoroni hapësirat e gjelbra bukur dhe praktikisht në mënyrë që kopshtaria të...

13 Gjeste Trupore për t’i Lexuar Njerëzit si Libra të Hapur

Të gjitha gjestet, qëndrimet, toni i zërit dhe kontakti me sy dërgojnë mesazhe që nuk përputhen gjithmonë me fjalët e shprehura dhe emocionet e...

Si do të Dukeshin 15 të Famshëm Nëse do t’i Plotësonin Kërkesat e Bukurisë...

Shumë prej yjeve të filmave në botë njihen si ikona të bukurisë dhe stilit. Mijëra fansa në të gjithë botën ëndërrojnë të duken si idhujt...

10 Gjërat që i Harrojmë Gjithmonë Kur Pastrojmë, dhe Pastaj Nuk Ndihemi Rehat

Ju ndoshta mund ta keni kapur veten disa herë në atë situatën që menjëherë pas pastrimit të radhës nuk e vini re pastërtinë e...

10 Trendet e Flokëve dhe Grimit të Para 5 Viteve, e që Duhet t’i...

Moda është kapriçoze dhe gjithnjë në ndryshim dhe natyra e saj nuk ndryshon nëse flasim për rroba apo për grim. Ne kemi marrë përsipër të...

Si Kombinohen në Mënyrë Perfekte Këpucët me Çdo Veshje

Me një numër dërrmues opsionesh të ndryshme, mund të jetë vërtet e vështirë të planifikosh një veshje të shkëlqyeshme. Përkundër faktit që në ditët e...

6 Arsye Pse Nuk Duhet t’i Lini Flokët Tuaj të Zgjidhur Gjatë Gjumit

Flokët tuaj kanë nevojë për gjumë bukurie po aq sa lëkura juaj. Dhe ndërsa ne investojmë shumë kohë dhe përpjekje në kujdesin e duhur për...

“Një grua kalon 17 vjet të jetës në dietë”/16 Fakte Interesante që na Kapën...

Pavarësisht sa dini, gjithmonë ka gjëra që nuk keni menduar kurrë. Ne kemi gjetur disa fakte interesante dhe të papritura nga sfera të ndryshme që...

17 Pamje që Tregojnë Sesi Zvogëlimi apo Zmadhimi i Buzëve e Ndryshon Krejt Fytyrën...

Nga fryrjet e buzëve te ngritja e buzëve, të famshëm të panumërt po zgjedhin t'i ndryshojnë ato, dhe kjo nuk vjen pa asgjë. Siç rezulton,...

Më të lexuarat