17 Aktorë të Famshëm Përpara se të Fitonin Famën, Paratë dhe Fansat

© Iruvar / Madras Talkies , © Fanney Khan / T-Series Films

Sot, axhenda e yjeve kryesorë të Hollivudit është planifikuar për vite përpara, dhe regjisorët më të mirë në botë ëndërrojnë t’i marrin ato në projektin e tyre.

Por, para se të bëheshin aktorë të një liste A, shumë prej talenteve të sotëm kanë qenë të kënaqur me role të vogla në filma me buxhet të ulët dhe shfaqje televizive.

Ne u çuditëm kur pamë se si dukeshin aktorët dhe aktoret aktuale të skuadrës së parë në agimin e karrierës së tyre, kur ata sapo po hidhnin hapat në këtë profesion. Dhe në fund të artikullit, ne do të tregojmë se cili ishte debutimi i Meghan Markle si aktore.

Monica Bellucci në moshën 26 dhe 55 vjeç

© Vita coi figli / Reteitalia , © The Man Who Sold His Skin / Cinétéléfilms

Courteney Cox 22 dhe 56

© Murder, She Wrote / Universal Television , © Friends: The Reunion / HBO Max

Linda Hamilton 29 dhe 63 vjeç

© Murder, She Wrote / Universal Television , © Easy Does It / EFI Productions

Goldie Hawn 24 dhe 72 vjeç

© Cactus Flower / Columbia Pictures , © The Christmas Chronicles / Netflix

Kurt Russell 12 dhe 67 vjeç

© It Happened at the World’s Fair / MGM , © The Christmas Chronicles / Netflix

Jessica Biel 15 dhe 37 vjeç

© Ulee’s Gold / Motion Picture Corporation of America , © Limetown / Two-Up Productions

Rowan Atkinson 24 dhe 64 vjeç

© Canned Laughter / London Weekend Television , © One Red Nose Day and a Wedding / BBC

Alicia Vikander 13 dhe 30 vjeç

© Min balsamerade mor / Metafor Media , © One Red Nose Day and a Wedding / BBC

James McAvoy 16 dhe 40 vjeç

© The Near Room / Inverclyde Productions , © It Chapter Two / New Line Cinema

Daniel Craig 24 dhe 51 vjeç

© The Power of One / Regency Enterprises , © Knives Out / Lionsgate

Tommy Lee Jones 24 dhe 74 vjeç

© Love Story / Paramount Pictures , © Wander / Wango Films

Nicolas Cage 17 dhe 57 vjeç

© The Best of Times / ABC , © Pig / Endeavor

Lucy Liu 22 dhe 50 vjeç

© Beverly Hills 90210 / Spelling Television , © Why women kill / Imagine Entertainment

Catherine Zeta-Jones në moshën 20 dhe 49 vjeç

© Les 1001 nuits / Cinemax , © Prodigal Son / Warner Bros.

Gerard Butler në moshën 27 dhe 50 vjeç

© Mrs Brown / BBC Scotland , © Greenland / STX Films

Sharon Stone 23 dhe 61 vjeç

© Deadly Blessing / PolyGram Filmed Entertainment , © The Laundromat / Anonymous Content

Bonus

© General Hospital / ABC , © AFP / East News

Meghan Markle filloi karrierën e saj filmike me një rol si infermiere me emrin Jill në Spitalin e Përgjithshëm, një nga telenovelat më të gjata në televizionin amerikan.