17 Pamje që Tregojnë Sesi Zvogëlimi apo Zmadhimi i Buzëve e Ndryshon Krejt Fytyrën Tuaj

© LFI/Photoshot/REPORTER / East News

Nga fryrjet e buzëve te ngritja e buzëve, të famshëm të panumërt po zgjedhin t’i ndryshojnë ato, dhe kjo nuk vjen pa asgjë.

Siç rezulton, ndryshimet në buzë mund të ndryshojnë plotësisht fytyrën tuaj.

Është pothuajse e pamundur që Angelina Jolie të imagjinohet pa buzët e saj ikonike ose Anne Hathaway pa buzëqeshjen e saj të madhe. Këto karakteristika unike na bëjnë të dallohemi dhe të na japin hijeshi.

Ne u krijuam dhe imagjinuam se si do të dukeshin fytyrat më të njohura pas një ndryshimi të lehtë në buzët e tyre.

Emma Watson

© Briquet-Gouhier-Orban/ABACA/EAST NEWS

Anne Hathaway

© Jen Lowery/Broadimage/Broad Image/East News

Kate Middleton

© WPA/ i-images / pool/ East News

Rihanna

© Invision/Invision/East News

Adriana Lima

© Grosby Group/East News

Blake Lively

© Laurent VU/SIPA/Sipa Press Russia/East News

Priyanka Chopra Jonas

© Marechal Aurore/ABACA/Abaca/East News

Dascha Polanco

© LISA O’CONNOR/AFP/East News

Eddie Redmayne

© Invision/Invision/East News

Amanda Seyfried

© Aflo Images/East News

Kate Hudson

© Gilbert Flores/Broadimage/Broad Image/East News

Chrissy Teigen

© Invision/Invision/East News

Ryan Gosling

© Mary Evans/Allstar/Graham Whitby Boot/East News

Tilda Swinton

© LAURENT LAURENT VU/SIPA/Sipa Press Russia/East News

Courteney Cox

© Max DeAngelo, PacificCoastNews/EAST NEWS

Cameron Diaz

© VALERIE MACON/AFP/East News

Kush duket si një person krejtësisht i ndryshëm pas editimit? Çfarë mendoni për operacionet plastike?