Si do të Dukeshin 15 të Famshëm Nëse do t’i Plotësonin Kërkesat e Bukurisë së Hollywood-it

© Jack Shea/Starshots/Broadimage/Broad Image/East News, © FaceApp

Shumë prej yjeve të filmave në botë njihen si ikona të bukurisë dhe stilit.

Mijëra fansa në të gjithë botën ëndërrojnë të duken si idhujt e tyre duke kopjuar modelet e tyre të flokëve, duke mbajtur paruke dhe lente kontakti, dhe madje mendojnë të bëjnë operacione plastike për të bërë të njëjtën hundë si yjet e tyre të preferuar.

Për fat të mirë, ka aktorë që nuk shqetësohen shumë me modelet e bukurisë së Hollywood, sepse pamja e tyre jo standarde vetëm sa i ndihmon ata të përballen me rolet e vështira.

Ne vendosëm të fantazonim pak dhe të imagjinonim se si do të dukeshin aktorët tanë të preferuar nëse do të humbnin tiparet e tyre të famshme, unike dhe të bëheshin yjet më të bukur të Hollivudit.

Steve Buscemi

© Invision/Invision/East News, © FaceApp

Adam Driver

© Joe Russo / MEGA/Mega Agency/East News, © FaceApp

Benicio del Toro

© PacificCoastNews/BWP Media/East News, © FaceApp

Christopher Walken

© Charles Sykes/Invision/AP/East News, © FaceApp

Danny Trejo

© imageSPACE for the Mill Valley F / MEGA/Mega Agency/East News, © FaceApp

Benedict Cumberbatch

© ANGELA WEISS/AFP/East News, © FaceApp

Ron Perlman

© AXELLE/BAUER-GRIFFIN / MEGA/Mega Agency/East News, © FaceApp

Willem Dafoe

© Invision/Invision/East News, © FaceApp

Jack Black

© Andreas Suhr/face to face/FaceToFace/REPORTER/East News, © FaceApp

Quentin Tarantino

© Elizabeth Goodenough/Everett Collection/East News, © FaceApp

Danny DeVito

© Mary Evans/AF Archive/David Gadd/East News, © FaceApp

Woody Allen

© Mary Evans/Allstar/Graham Whitby Boot/East News, © FaceApp

Rami Malek

© Sienna Conwell/Broadimage/Broad Image/East News, © FaceApp

Adrien Brody

© JEAN-BAPTISTE LACROIX/AFP/East News, © FaceApp