20 Gjëra që do t’i Çojnë Pushimet Verore në një Tjetër Nivel

©Amazon

Për shumicën prej nesh, vera është një kohë për relaksim, udhëtime, aventura në natyrë dhe kohë me shoqërinë.

Pavarësisht nëse jeni duke organizuar një festë, duke shkuar në një shëtitje ose thjesht duke u shtrirë pranë pishinës, Amazon ka të gjitha gjërat që ju nevojiten për të kaluar sezonin më të nxehtë të vitit dhe për ta bërë atë më të paharrueshëm.

Ne kemi bërë gati një listë me 20 gjërat që duhet t’i keni gjatë ditëve të verës për t’i shtuar ngjyra ditëve me diell.

Makineri portative për flluska

 

 

 

 

 

Çantë shpine hidratimi që ruan temperaturën e ujit


Zilka me ndriçim LED

Palme me fryrje për pijet si edhe ftohëse ushqimi

Çantë plazhi ekstra e madhe e papërshkueshme nga rëra

Kamion me stendë për akullore

Byzylykë kundër mushkonjave

 

Tabaka për meze me gjethe palme

Rrëshqitëse me ujë

 

Kapëse ekzotike për peshqirë plazhi

Projektor portativ për kinema të jashtme dhe të brendshme

Batanije pikniku tropikale prej leshi

Karrige e varur e rehatshme

Prerëse shalqini inox

Shapka masazhuese

Rrota e ujit me fryrje

 

Peshqir ftohës të butë me ajër

Peshqir plazhi “petull”

Drita dekorative për kopshtin

 

A keni gjithçka që ju nevojitet për ta shijuar këtë verë deri në maksimum?